O nasProdukty - oferta handlowaInformacje o EMCzytelnia - ciekawe linki i artykułyKontakt - informacje o zakupach
Strona startowa
 
 

O nas s

To My. Rodzina Słomińskich, ... niektórzy mówią: " Słomów ". Nicole , Słoma i ich dorosłe dzieci . 

Ona - Nicole, francuska mieszkająca w Polsce ponad 30 lat . Wieloletnia działaczka ruchu "Ekowiosek " – Global Ecovillage Network, wydawca biuletynu "Pozytywne Wiadomości" Stowarzyszenia Dla Ziemi, bohaterka jednego z numerów dodatku do GW " Wysokie Obcasy " pt: " Ciocia Nicole ratuje Świat od zagłady "....., od 4 lat propaguje i sprzedaje produkty EM. 

On -Słoma, prekursor wytwarzania bębnów i grania na nich w Polsce. Muzyk, konstruktor, projektant nietypowych obiektów architektonicznych, znawca ekologicznych technologii budowlanych 

Oni - jeden znaszych synów i jego żona, aktywnie pomagają w funkcjonowaniu firmy FALAEM. Drugi, wraz z żoną i synkiem oraz nasze córki (jedna już na studiach, druga w podstawówce), wszyscy pomagają, korygując teksty, śledząc efekty działań na "allegro", wysyłając paczki, nagrywając muzykę do filmów o EM-ach, ......wszyscy ( łącznie z najmłodszym , urodzonym kilka tygodni temu Wincentym ) ....jesteśmy użytkownikami technologii EM. 

Firma FALAEM ,jest ulokowana w pięknej podlubelskiej wsi Dąbrówka. Tu muzyka i ekologia, są częścią tej samej KULTURY.  A biznes i ratowanie Świata płyną w tej samej łódce ! 
Marketing polega na byciu szczerym i uczciwym. 

Zatem szczerze pozdrawiamy ;) i zapraszamy na nasze aukcje ! Zachęcamy również do zajrzenia na nasz blog, kontaktowania się z nami poprzez maila bądź telefonicznie

 

 
 
   

Wszystkie prawa zastrzeżone dla FALAEM. Design by pecza@o2.pl