O nas

 

Technologia EM w swoich licznych zastosowaniach może stanowić alternatywę dla wielu produktów chemicznych, używanych zarówno w sferze życia prywatnego jak i zawodowego. Praktycznie każdy może, a nawet powinien używać Efektywnych  Mikroorganizmów pod rozmaitymi postaciami. Rozwiązałoby to w dużym stopniu problemy zanieczyszczeń zarówno gleby jak wody i powietrza.

   Wszyscy zaangażowani w działalność sieci, wyobrażamy siebie jako nosicieli informacji o EM . Nasza  funkcja to zarażanie  otoczenia,. Niech EM zaczną używać nasi sąsiedzi , przyjaciele, wujkowie, pracodawcy, dostawcy, sprzątaczki i burmistrzowie.

{jb_quote}My tworzymy wkoło siebie punkty zapalne , Sami używamy Efektywnych Mikroorganizmów , eksperymentujemy i  zachęcamy innych  do eksperymentowania.{/jb_quote}

W naszym kręgu oddziaływania , materializujemy  wizję uzdrowionej przyrody za pomocą prostej technologii. Sami widzimy siebie i innych ludzi jako części tej przyrody.

Chcemy osiągać sprawność w niesieniu pomocy, czyli  stworzyć skoordynowaną siec ochotników mających wiedzę i doświadczenie , gotowych do działania w sytuacji zagrożeń czy katastrof ekologicznych lub klimatycznych. Sieć mogłaby mieć poniekąd  cechy organizacji obrony cywilnej, wyspecjalizowanej w stosowaniu technologii EM.

Może pojawić się pytanie , jeżeli EM formacja to sieć informacji to czym jest FALAEM. Odpowiedz brzmi następująco . FALAEM to firma która zarabia na utrzymywanie sieci EM FORMACJA. 

{jb_greenbox}Kontakt do EM formacja Nicole i Sloma - Dabrówka This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  tel 81 7567012{/jb_greenbox}

 

Additional information